Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Jeżeli jednak jesteś zainteresowana/y pracą w naszym biurze, prześlij nam swoje zgłoszenia a my skontaktujemy się z Tobą w pierwszej kolejności w przypadku potrzeby zatrudnienia nowego pracownika !

Aplikację prosimy przesyłać na adres: kancelaria@podatkowogospodarcza.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli wraz z podpisem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Opcjonalnie, jeżeli wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie Państwa danych w celu wykorzystania w kolejnym procesie rekrutacyjnym prosimy o dopisanie:

„Wyrażam również zgodę na przechowywanie moich danych osobowych przez Kancelarię Podatkowo – Gospodarczą Sp. z o. o. w celu umożliwienia Kancelarii kontaktu ze mną w ramach przyszłych rekrutacji.”

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.